snow-drift

Snow Drift Oyna Kara Meydan Oku!

Mobil oyunları seviyorsan en iyi simülasyon oyunları arasında sayılan Snow Drift, oynanışı ve diğer tüm özellikleri ile iyi bir tercih. Daha fazlası için okumaya başla.

SayGames tarafından geliştirilen Snow Drift, en çok oynanan mobil oyunlardan bir tanesi. İlk çıktığında listeleri sallamıştı.

Android oyun dünyasına hızlı giriş yapan Snow Drift, Google Play’de 5 milyondan fazla indirmeye sahip. Minimal grafikleri ve kolay oynanışıyla dikkatleri üzerinde çekiyor.

Bu oyunu indirmek istiyorum ama nereden indirmeliyim diye merak ediyorsan en iyi 5 Android oyun indirme sitesi blog yazımıza hemen göz at.

Snow Drift Oyunu

snow-drift

Snow Drift, bir kar temizle oyunu ancak bu kez bir kar küreme aracı yok. Bunun yerine birbirinden farklı araba modelleriyle karları temizleyeceksin. Sınırlı bir alandaki kar kümelerini yanlama yani drift yaparak küreyeceksin.

Giderek zorlaşan her bir seviye 3 veya 4 aşamadan oluşuyor. Seviye sonlarında topladığın paralar ile yeni arabaların kilidini açabilirsin. Bir süre sonra tekrarlayıcı bir hale gelebilir.

5 gün boyunca oyuna girersen hem para hem de yeni bir araba da kazanacaksın. Reklam izleyerek arabalarını yükseltmen de mümkün. Ayrıca kaza yaptığında seviyenin ilk basamağına geri dönmek istemiyorsan kaldığın yerden devam etmek için reklam izleyebilirsin.

Tek düzeliği aşmak adına belirli aralıklarla challenge yani zorlu görevler de var. Bu tür görevlerde 5 hakkın var ve çılgın pistlerde bu kez farklı nesneleri temizleyeceksin. Üstelik daha fazla para kazanman mümkün. Kendine meydan okuman için büyük fırsat.

Oyunun arayüzü İngilizce ancak oldukça basit ve anlaşılır bir menüye sahip. Bununla birlikte kontroller ise gayet basit. Sadece arabayı sağa veya sola döndüreceksin. Bunun için ekranın sağ (Turn Right) veya sol (Turn Left) tarafına dokunabilirsin.

snow-drift

Minimal grafikler, canlı ve parlak renklerden oluşuyor. Ses efektleri, müzik ve oyunla uyumlu ancak kapatarak daha fazla konsantre olabilirsin.

Sonuç Olarak Snow Drift

Oynanış ve basit oyun mekaniği ile boş zamanını değerlendirmek isteyen simülasyon ve arcade oyunları sevenlere hitap ediyor. Bağımlısı olabilir ya da tekrar eden seviyelerden dolayı sıkabilirsin.

Oyunu satın alıp reklamları kapatabilirsin. Oyun turları arasında ve oyunun altında reklam bandı gösteriliyor. Reklamlar can sıkıcı olabilir ama reklam izleyerek ek para veya can kazanabilirsin. Reklamları kaldırmak için cihazındaki tüm İnternet bağlantısını kesip oynayabilirsin.

Snow Drift, oynanış açısından kolaylığı ve düşük sistemli telefonlarda rahatça çalışabilmesi onu gözde oyunlardan biri haline getirdiği kesin.

Çocuklar gibi oyun oynamak isteyen büyükleri unutmadık. Yetişkinler için mobil oyunlar yazımızı şimdi incele.

Bu yazımız hoşuna gittiyse hemen sosyal ağlarında paylaş ve Blogsal.net’e abone ol.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir