en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

En İyi Android Film İzleme Uygulamaları ile Eğlence Zamanı

Evde kaldığın sürece sıkıntını atmak için ne yapıyorsun? En iyi Android film izleme uygulamaları ile keyifli zaman geçirebilirsin. Ücretsiz mi, yasal mı işte merak edilenler!

Bugün kaynağı belirsiz, reklam dolu online film izleme siteleri yerine Android cihazlarında ve farklı sistemlerde kullanabileceğin film izleme platformlarına bakacağız.

Bahsedeceğimiz platformlar tamamen yasal. En iyi Android film uygulamaları ile ücretsiz film izlemek mümkün mü gibi aklına gelebilecek pek çok detay burada.

En İyi Android Film İzleme Uygulamaları: 2020’nin 5 Atlısı

İnternet, TV ve film izleme keyfini bilgisayarlara ve mobil cihazlara taşıdı. Dilediğin her an her yerden televizyona bakabilir, film ve dizi izleyebilirsin.

Film izlemek için pek çok yoldan bahsedilebilir ancak telif hakları gereği, güvenlik ve gizliliğin açısından yasal yolları tercih etmende fayda.

1-Turkcell TV+

 en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

Turkcell TV+, canlı TV kanallarının yanı sıra popüler film ve dizileri izleyebileceğin bir televizyon platformu. Spor, belgesel ve çocuklara dönük içerikleriyle birçok seçenek sunuyor.

Sadece Turkcell aboneleri değil, herkese açık bir platform. 10 TL’den başlayan fiyatlarla platforma üye olabilirsin. Paket seçeneklerine göre sunulan hizmetler değişiyor.

Paketin dahilindeki Seç-İzle filmleri ücretsiz izleyebilirsin. Yeni çıkan filmlere ise Kirala-İzle veya Satın Al-İzle seçeneklerinden yararlanarak izleyebilirsin.

Çoklu platform ve cihaz desteğine sahip. Android, iOS mobil cihazlarında, bilgisayarında ve akıllı televizyonunda kullanabilirsin.

2- Netflix

 en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

Film izlemek denildiğinde tüm dünyada akla ilk gelen platform Netflix. Filmler, diziler, belgesellerin yanı sıra platforma özel içerikler sunuyor.

Platforma özel çekilmiş ve dünya çapında oldukça ses getiren belgesel, film ve dizileri arasına Hakan: Muhafız, Atiye gibi Türk yapımlarını da kütüphanesine katmış durumda.

Zengin film arşivine ulaşmak için 18 TL’den başlayan fiyatlarla abone olabilirsin. Bir aylık ücretsiz deneme fırsatı Türkiye için kaldırılmış durumda. Bunda Koronavirüs etkisi şüphesiz var. Ancak abone olduktan sonra ek ücret ödemeden tüm içeriklere ulaşabilirsin.

Android, iOS mobil cihazlarında, bilgisayarında ve akıllı televizyonunda film izleyebilirsin. Çoklu ekran ve cihaz desteği sunuyor.

3- Vodafone TV

 en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

Vodafone TV, televizyon kanallarının yanı sıra yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, çocuklara özel içerikleri izlemenin sağlayan dijital bir platform.

Platform şimdilik sadece Vodafone abonelerine yönelik. Çok sınırlı ücretsiz film izleme imkanı var. Vodafone TV’yi kullanmak için 6 TL’den başlayan fiyatlarla paket satın alabilir, daha kolay film izleyebilirsin.

Güncel filmler sinema salonlarından sonra platforma geliyor. Kült haline gelmiş dünya ve Türk sinemasının klasiklerini de izleyebilirsin.

Android, iOS mobil cihazlarda, bilgisayarda ve uygun olan akıllı televizyonlarda kullanılabiliyor. 4 ekrandan erişim, İnternet’inden yememe gibi ek özellikler sunuyor.

4- puhutv

 en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

Türkiye’nin ücretsiz film izleme platformlarından biri olan puhutv tamamen yasal. Yerli ve yabancı olmak üzere sayısız film ve dizi içeriyor. Ayrıca Fi, Jet Sosyete gibi platforma özel yapımlar da mevcut.

Üye olmak için herhangi bir ücret ödemene gerek yok. Üye olman durumunda sana özel öneriler sunuluyor. Ancak filmleri izlerken reklamlara katlanmak zorundasın. Film arşivi sınırlı olsa da her geçen gün büyüyor.

Hem mobil cihazlardan hem de farklı sistemler üzerinden izleyebilirsin. Akıllı TV’ye yüklemek suretiyle yararlanabilirsin. Android ve iOS cihazlarında sorunsuz çalışıyor. Dilediğin kadar cihazdan bağlanabilirsin, herhangi bir sınırlama yok.

5- BluTV

 en-iyi-android-film-izleme-uygulamaları

BluTV, canlı TV kanallarının yanı sıra, dizi, film, belgesel, animasyon izlemene imkan tanıyan bir İnternet televizyonudur. Üye olmak suretiyle reklamsız olarak içeriklere erişebilirsin.

Ücretsiz olarak sadece bazı dizilerin ilk bölümlerini izleyebilirsin. 7 günlük deneme süresi ise askıya alınmış durumda. Film arşivine ulaşmak için 20 TL’den başlayan fiyatlarla üye olmalısın.

Çoklu platform ve cihaz desteği sunuluyor. Android ve iOS telefon ve tabletlerinde, bilgisayarında ve akıllı televizyonunda kullanabilirsin.

Gündemdeki filmler için Kirala-İzle özelliği sunuyor. Masum, Behzat Ç. gibi platforma özel dizilere ve filmlere sahip.

En iyi Android film izleme uygulamaları arasından aklına yatanı seç ve indirip eğlenmeye başla.

İyi seyirler!

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir