blogsal-net-1-yaşında

Blogsal.net 1 Yaşında, Hep Birlikte Nice Yıllara

Blogsal.net 1 yaşında. 02.02.2020’de başladığımız blog hayatına devam ediyor, seninle birlikte ilk yılımızı kutluyoruz. Blogsal.net 1 yaşında ve daha nice yıllara hep birlikte erişmek dileğiyle.

2020 tüm dünyada zorlu geçen, insanlığın ortak hafızasına kazan bir yıl olarak tarihe geçti. Koronavirüs salgını ile başlayan 2020, depremler ve acı olaylar ile devam etti.

Elbette 2020’de güzel şeyler de oldu. Blogsal.net doğdu. Alt yapı hazırlıkları tamamlan Blogsal.net, 2 Şubat 2020’de okurlarına merhaba dedi. Blog dünyasında emin adımlarla yolculuğuna devam ediyor.

Yayın hayatına az ama kaliteli içeriklerle adım atan blog, aynı şekilde yoluna devam ediyor. Makale içeriklerini kapsamlı ve okuru, yani seni, her yönden tatmin edecek şekilde hazırlıyoruz.

Seçilen üslup, her okuyucunun kolayca anlayabileceği, sıkılmadan okuyabileceği, bilgilendirici ve eğlendirici içerikler sunmak.

Reklama boğulmadan blog okumanın keyfine varmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olacak.

Blogsal.net 1 Yaşını Tamamladı

Sitenin temasında çok büyük değişikliğe gidilmedi. Siteye bakılır bakılmaz, okuyucu tarafından tanınması en büyük arzumuz.

Mobil dünyada Android temelli olarak ilerliyoruz ancak iPhone kullanan okuyuculara da yol göstermek istiyoruz.

Makale sayımız istediğimiz kadar çok olmasa da içerik olarak bir makalemiz neredeyse klasik blog yazılarının 3 katına eşit. Toplam 26 blog yayımladık.

Anketler bölümünü ekledik. Bu sayede çeşitli konularda değerli okurlarımızın fikirlerine başvuracağız. Anketlerin yapılması için ısrarcı da değiliz.

Aralık ayı itibariyle Haber bölümünü de açtık. Sosyal medya da özellikle Instagram hesabımızda paylaştığımız güncel konuların bazılarını haber olarak da yayınlama kararı aldık. Haberlerimiz elbette teknoloji ve tekno-yaşama dair. 7 habere imza attık.

Bununla birlikte ikinci yılımızda da öğreticiler paylaşmaya, nasıl yapılır ve ne işe yarar gibi merak edilen konulara ışık tutmaya devam edeceğiz.

İlk yılımızda hiç reklam yayımlamadık. İlerleyen süreçte reklam yayınlamaya başlayabiliriz. Ancak prensibimiz gereği okuru reklama boğmak istemiyor, makul bir ölçüde olacağımızdan emin olabilirsin.

Reklam değil blog okumaya devam edeceksin.

Sitemizin tanıtımını yapmaya ve daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyoruz. Arama sonuçlarında gösterilme ve tıklanma oranlarımız her geçen gün artıyor. Burada en büyük katkı elbette senin.

Popüler sosyal medya uygulamalarının neredeyse tamamında varız. Özellikle Instagram’da blogsalnette hesabımızla 10 bin üzeri takipçi sayısına ulaştık. Facebook sayfamız daha da aktif olacak. YouTube’da şimdilik sadece sitemizde yer alan makalelerin tanıtımı yer alıyor. Twitter’dan paylaşım yapmaya devam ediyoruz.

Telegram kanalımız açıldı: t.me/blogsalnet Aramıza katılmanı çok isteriz.

Tabii ki desteğinle birlikte büyüyecek, güzel işlere imza atacağız.

Blog makalelerimizi hemen okumak için Blogsal.net’e abone olmayı, sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma!

Blogsal.net okumaya devam et, iyi ki varsın!

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir