bu-ayın-en-iyi-android-uygulamaları

2020 Ocak Ayının En İyi Android Uygulamaları

Bu ayın en çok indirilen Android uygulamalarını merak edenlere süper bir haberimiz var. 2020 Ocak ayının en iyi Android uygulamaları neler, öğrenmek için hemen oku.

Ocak ayının en iyi Android uygulamalarına geçmeden önce 24 Ocak Cuma günü Elazığ ve Malatya’da yaşan elim deprem faciasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı ve tüm yaralılara acil şifalar diliyorum.

2020 Ocak Ayının En İyi Android Uygulamaları Yayınlandı

Bu feci olay en çok indirilen uygulamaları da etkilemiş durumda. AndroidListe’nin yayınladığı ocak ayının en iyi Android uygulamaları listesinden neler var birlikte bakalım.

ilk sırada acil durumlar için geliştirilen eAFAD uygulaması var. Son depremleri, deprem toplanma ve yardım merkezlerini ve acil durumlarda nasıl davranman gerektiğini öğren.

Yine acil durumlarda güvende olduğunu Güvendeyim uygulaması ile dile getirebilirsin. Acil bir durumda telefon etmek yerine bu uygulamayı kullan, iyi olduğunu sevdiklerine bildir.

T.C. MEB tarafından bu ay öğrenci, veli ve öğretmenlere yönelik Eğitim Takvimi yayınlandı. Veliler ve öğrenciler bu takvimden çokça faydalanacak.

Falsız kalamayanlar Derya Abla- Kahve Falı ile geleceğe dair yeni bilgiler alacak. Kahve içip de falsız yapamam diyorsan her an falına baktırabilirsin.

Gezmeyi seviyor musun? Öyleyse Playsee sosyal ağ uygulamasına bayılacaksın. Çünkü senin gibi gezmeyi seven insanlar burada. Anılarını, gözlem, bilgi ve tecrübelerini bu toplulukta paylaşıyor. Sen de paylaşabilirsin.

Bu uygulamaları Google Play Store’dan veya AndroidListe’den indirebilirsin.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir