en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

En İyi 5 Uygulama İndirme Sitesi ile Android’ini Donat

En yeni ve en iyi Android uygulamaları merak ediyor musun? İncelemeleri okuyup uygulama yüklemek istiyorsan en iyi 5 uygulama indirme sitesi için okumaya hemen başla!

Android uygulamalar genellikle Google Play’den indirilir. Google Play’de uygulama hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyabilir, değerlendirmeleri kontrol edebilirsin.

En İyi 5 Uygulama İndirme Sitesi ile Android’ini Geliştir!

Uzman gözüyle uygulama hakkında bilgi almak veya herhangi bir uygulamanın eski sürümlerini bulmak için uygulama indirme sitelerine bakabilirsin. Daha önce en iyi 5 APK indirme sitesinden bahsetmiştik.

Bugün ise en iyi uygulama indirme sitesi hangisi olduğuna yanıt arayacağız. Bu sitelerden nasıl uygulama indirebileceğini ve ne gibi hizmetler sunduklarını keşfedeceksin.

En İyi 5 Uygulama İndirme Sitesi 2020

En iyi 5 uygulama indirme sitesini bir liste halinde aşağıda bulacaksın. Bu siteleri denemen Android deneyimini oldukça arttıracaktır.

Siteleri sıralarken kullanıcı tercihleri, uygulama indirme yöntemleri, incelemelerin ve APK dosyalarının olup olmadığı gibi farklı unsurlara dikkat ettik.

1-Uptodown

en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

En iyi Android uygulamaları bulabileceğin Uptodown yurt dışı kaynaklı bir site. Ancak farklı dillerde de yayın yapıyor. Türkçe hazırlanmış pek çok içeriğe sahip.

Görünümü Google Play’i anımsatıyor. Uygulamalar, en son çıkanlar, en çok indirilenler, araçlar, verimlilik gibi pek çok kategoriye ayrılmış.

Uygulamalar hakkında inceleme yazılarını, yorumları ve değerlendirmeleri inceleyebilirsin. Uygulamaları doğrudan site üzerinden APK dosyası şeklinde indirebilirsin. Yeni ve indirilebilir eski tüm sürümler sitede yer alıyor.

Uygulamaların güvenliği, virüs taramaları VirusTotal tarafından gerçekleştiriliyor.

2-Gezginler.net

en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

Türkiye’nin köklü program indirme sitesi Gezginler.net Android uygulama indirmene de imkan tanıyor.

Klasik görünümünü yıllardır koruyor, site içerisinde aradığını bulmak kolay. Basit arayüz, reklamlara boğulmamış bir görünüme sahip.

Android kategorisi altında popüler uygulamaları görebilir veya arama motorunu kullanarak istediğin uygulamayı bulabilirsin. Uygulamalarda özel tanıtım ve incelemeler mevcut.

Uygulama Google Play’de mevcutsa indirmek için markete yönlendiriyor. Aksi durumda sunucularından APK dosyasını indirmene imkan tanıyor. Bir uygulamanın eski sürümleri mevcut değil.

Kullanıcılar güvenlik konusunda sorun yaşamadıklarını belirtse de net ifade edilen bir güvenlik taraması olduğu belirtilmemiş.

Uygulamalarının Google Play ve kendi derecelendirmelerini gösteriyor. Site kullanıcıları oylama ve yorum bırakma imkanına sahip.

3- tamindir

en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

Türkiye’de uzun bir süredir yayın yapan tamindir, Android ile ilgili pek çok bilginin yanı sıra uygulama indirmene de olanak sağlıyor.

Modern bir görünüme sahip arayüzde gezinmek oldukça kolay. Android seçimini yaptıktan sonra en popüler uygulamalar gösteriliyor.

Arama motorunu kullanabilir veya eğitim, fotoğrafçılık gibi kategorileri seçerek uygulamalara göz atabilirsin.

Uygulamaları indirmen için Google Play’e yönlendiriyor. APK dosyaları mevcut ancak sınırlı. Dosyaların güvenlik bilgileri yer almıyor. APK’dan ziyade Google Play’de mevcut uygulamaları bulman daha kolay.

En iyi yönlerinden biri ise uygulamalar hakkında inceleme ve yorumlar. Uygulamalar hakkında uzman ekip tarafından hazırlanmış görüşlere yer veriliyor.

4- indir.com

en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

indir.com’da uygulama indirme konusunda alanında en iyi web sitelerinden bir tanesi. Android uygulamaları kolaylıkla indirebilirsin.

Kategorilere, popüler ve yeni uygulamalara göre uygulamaları inceleyebilirsin. İstersen arama motorunu kullanabilirsin. Uygulamalar hakkındaki inceleme yazılarını okuyabilirsin.

Uygulamaları Google Play’den veya kendi sunucusundan indirmene olanak tanıyor. APK olarak ayrı bir başlık bulunmuyor. Ek bir güvenlik bilgisi de sunulmuyor.

5- AndroidListe

en-iyi-uygulama-indirme-sitesi

En iyi uygulama indirme sitesi AndroidListe, Android’e dair haberlerin, blogların, uygulamaların, oyunların, öğreticilerin ve çok daha fazlasının yer aldığı bir topluluk.

Sade görünümü, kullanım kolaylığı sağlıyor. Android Hikayeler’in yanı sıra en çok indirilen uygulamalar, zirvedeki koleksiyonlar, indirimdeki Android uygulamalar gibi pek çok kategori var.

Uygulamaları doğrudan Google Play’den indirebileceğin gibi APK olarak da indirebilirsin. İndirmeyi QR kodu kullanarak veya e-postana link göndererek yapabilirsin.

Özellikle de güvenli APK dosyalarına sahip. VirüsTotal tarafından taranan, imzaları kontrol edilmiş ve modifiye edilmemiş APK dosyalarını kullanıcılara sunuyor.

Uygulamaların eski sürümlerine, uzman görüşlerinin yer aldığı uygulama inceleme ve değerlendirmelerine, kullanıcı yorumlarına göz atabilir, bir fikir edinebilirsin.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir